Dükkan İsimleri Listesi 2019

0

Bireyler veya firmalar dükkan işyeri açmak istediklerinde acaba markam ne olmalı diye düşünür. Bu nedenle dükkan isimleri listesi 2019 yılı dahilinde sizler için hazırlandı.

Dükkan İsimleri Listesi

İşletme açarken en çok üzerinde düşünülmesi gereken unsurlardan birisi de işletmenin adıdır. İşletmenin adı kolaylıkla değişen bir faktör olduğundan işletmenin adı üzerinde iyi çalışılması, geleceğe yönelik bir isim olması gerekmektedir. Bizler de bu yazıda sizler için birbirinden farklı dükkan isimlerini araştırdık. Farklı ve akılda kalıcı ilginç dükkan isimleri yazının devamında.

Zümre, Fiyonk, Yemekkuşağı, Pizzas, Rüyam, Kelebek, Diji, Zula, Zengin, Zula, Yürüyen Market, Hasyörem, Zem Zem, Derin, Derya, Kalite, Renki, Rıhtım, Roman, Rön-esans,  Kayra, Çarıkpabuç, YeniAy, Jüpiter, Pırlantam, Rakipsiz, Rastgele, RealBook, Paşa.

Gibi akılda kalıcı ve bir o kadar da farklı dükkan isimlerinden birisi sizlere fikir verebilir. Burada yer alan dükkan isimlerini isterseniz kullanabilirsiniz, ancak çoğunlukla farklı fikirler oluşturması için paylaştık. Bu dükkan isimlerini okuduğunuzda, sizler de kendi dükkanınız için en doğru ismi söyleyebilir, fikir oluşturabilirsiniz.

Hacı, Seyyah, Oley, BizimKonak, Bulgurs, Vırvır, MonaLis, Mozaik, Nedime, Miray, İyimevsim, Mimoza, Gıdı, Tarçın, Halk, Dikkat Et, Döner’se Senindir, Et-Çi, Acı Kahve. Bu isimler dükkan isimlerinin devamı sayılabilir.

En iyi dükkan ismini oluşturmak için sektörünüzde hizmet gösteren dükkanları araştırın, bu dükkanların isimlerini not edin, burada yer alan dükkan isimlerini okuyun ve genle olarak kafanızda bir isim şekillenir. Siz de en farklı ve en ilginç dükkan ismini bulmak için bu yöntemi kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Unutmayın ki dükkan ismi işletmeniz için pek çok şeyi ifade edecektir bu yüzden hassas davranmak gerekmektedir.

Dükkan İsimleri Ne Kadar Önemli?

Sonuç olarak bakıldığında farklı dükkan isimleri daima önem kazanan etkenlerden biri olmuştur. Marka bilinci uyandırmak için adlandırılan bir iş yeri adı zamanla insanların akıllarında yer edinmeyi başarmıştır daima. Bu nedenle markalar insanlar ile iç içe olmaya başlamışlardır. Bunlara örnek verirsek Morhipo, Defacto, Bim, A101, Hepsiburada, vb. sayısız markalar ilk çıktıklarında etkisiz idiler ancak sonrasında verilen hizmetler ve artan karlılık oranları dahilinde hızlıca büyüdüler.

Sizlere bu konuda fikir edinmeniz için şu etkileyici sözü hatırlatmak istiyorum:

  • Hiç kimse başarı merdivenlerini, elleri cebinde tırmanmamıştır. (K. Moorhead)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.