Şirket İsimleri Türkçe Öneri

Marka ismi bulma aşamasında takıntılı iseniz şirket isimleri türkçe öneri köşemiz sizler ile!

0

Şahıs şirketi açmayı düşünenler veya belirli bir şirkete ortak olanlar açacağı şirket isimlerini belirlemede tıkanabilir. Zira Türkçe şirket isimleri her ne kadar rağbet görse de, yabancı şirket isimleri de o derece merak edilenler arasında.

Marka İsmi Bulma

Markanızı oluşturmak ve ülke içinde yaymak için basit uygulayıp geniş düşünmeniz gerekiyor ki, ilerleme kat etmeniz gereksin. Söz konusu markanızı tanıtmak bir ülkenin dünya ülkeleri arasında tanıtımı şeklinde kıyaslandığında markanızı yaymak daha kolay ve daha az masraflı gelecektir sizlere. Marka ismi bulma sanıldığı kadar kolay ancak zor da değildir. Günlerce düşünüp bulamadığınız kelime öbeğini bir anda bir dalgınlıkla bulma ihtimali de söz konusu. Bildiğiniz gibi sakin bir ortamda yapılacak olan iş planları daha verimli olması nedeni ile sizlerde marka ismi bulma aşamasında ya ekibiniz ile tartışarak ya da sakin bir ortamda düşünerek bulabilirsiniz. Etrafınıza bakarak kelime öbeklerinden fikirler türetmeniz de söz konusu olabilir.

  • Mutlu ve huzurlu hissediyorsanız, başardınız demektir. (Serkan ERCİL)

Şirket isimleri arayışında olan bireyler öncelikle açılacak olan şirketin bir marka değeri olduğuna kanaat getirmelidir. Şirket adınızı korumak adına bulduğunuz veya bulacağınız kelimelerin kesinlikle patentli olmasına dikkat edilmeli. Patenti aldıktan sonra artık o markanın sahibi siz olacak ve kimse sizlerden izinsiz olarak kullanamayacaktır. Telifsiz bir şekilde markanızı kullanmak veya kötülemek suçtur.

Şirket İsimleri Öneri

Şirket ismimiz ne olabilir, ne tür şirket kurulabilir, şirketlerin kuruluş amacı nedir? Bu gibi sorular sizlerin geleceğe emin adımlar atmanızı sağlasa da, bir IKEA bir MİGROS veya bir MİCROSOFT hatta GOOGLE olmanız için global pazara açılmayı ihmal etmemelisiniz.

Bireyler her hangi bir iş yeri açmak istediklerinde önceliği kar edeceği ürüne vermelidir. Bu ürünün satışı, kar oranı ve dönemsel bazdaki çeşitlilik sayısına odaklanmalıdır. Peki ne tür bir şirket açılmalıdır? Açılacak olan şirketin adı ne olabilir? İşte bulduğumuz kelimeler ve önerilerimiz!

  • Papirus – Yumaho – Sütok
  • Atlantik – GoA – Derince
  • SeyriSefa – Antum – Ergana
  • Doorpen – Piza – Sumo
  • Vintage  – TourSun – Yumurtoy
  • Hobby – FreeStyle – ToyKids
  • Sonam – FreeZoa – Butika
  • Seroa – Mentalika – EnderKS
  • İtalyStyle – FashionShe – ERSOY Nakliyat

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.